Графік консультацій по телефону




                                                                        
                                                                                                                                 

 

Графік

консультацій по телефону

 

№  п/п

П.І.Б

За фахом

посада

№ тел.

Дні місяця

1

Криклій Віктор Борисович

Хірург

Зав. хірургічним відділенням № 1

41-81-85

1-й понеділок місяця

з 12-00 до 14-00

2

Стукал Сергій Миколайович

Хірург

Зав. хірургічним відділенням № 2

41-79-72

2-й понеділок місяця

З 14-00 до 16-00

3

Мезенцева Олена Юріївна

Медична сестра

Заст. головного лікаря з медсестринства, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я з медсестринства (позаштатом)

41-79-84

3-й понеділок місяця

З 13-00 до 15-00

4

Птиця Таїсія Анатоліївна

Акушер-гінеколог

Заступник головного лікаря з акушерсько-гінекологічної допомоги

41-84-05

1-й вівторок місяця

З 11-00 до 13-00

5

Драгомерецький

Михайло Миколайович

Лікар невідкладної допомоги

Зав. відділенням амбулаторного гемодіалізу

41-84-15

2-й вівторок місяця

З 9-00 до 11-00

 

6

Фукаревич

Володимир Петрович

Рентгенолог

Зав. рентген-кабінетом

41-81-94

3-й вівторок місяця

З  10-00 до 12-00

7

Лисицька Ірина Андріївна

Терапевт

Заст. головного лікаря з медичної частини

41-84-05

4-й вівторок місяця

З 13-00 до 15-00

8

Мороз Валентина Семенівна

Акушер-гінеколог

Зав. гінекологічним відділенням, міський акушер-гінеколог

41-84-37

1-ша середа місяця

З 11-00 до 13-00

9

Наумова Людмила Олексіївна

Інфекціоніст

Міський інфекціоніст

41-66-26

2-га середа місяця

З 10-00 до 12-00

10

Пономаренко Наталія

Ярославівна

Інфекціоніст

Зав. інфекційним відділенням, головний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я (позаштатом)

41-66-26

3-я середа місяця

З 10-00 до 12-00

11

Папін Миколай

Григорович

Акушер-гінеколог

Зав. акушерським відділенням № 2

41-84-05

4-а середа місяця

З 12-00 до 14-00

12

Злобіна Лариса Миколаївна

Неонатолог

Зав. відділенням для новонароджених

41-84-22

1-й четвер місяця

З 10-00 до 12-00

13

Прядка Олександр

Володимирович

Терапевт

Зав. терапевтичним відділенням, головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я, (позаштатом)

41-79-61

2-й четвер місяця

З 12-00 до 14-00

14

Лавров Дмитро Васильович

Патологоанатом

Зав. пат анатомічним відділенням, міський патологоанатом

41-79-00

3-ий четвер місяця

З 8-00 до 10-00

15

Михайлов Ігор Володимирович

Дитячий невролог

В.о. зав. поліклінічним відділенням

41-81-76

4-й четвер місяця

З 12-00 до 14-00

16

Нескоромна Олена Миколаївна

Кардіолог

Заст. головного лікаря з ЕТН, міський спеціаліст з ЕТН

41-79-07

1-а п’ятниця місяця

З 13-00 до 15-00

17

Михайленко Аліна

Олександрівна

Лікар з УЗД

Міській спеціаліст з УЗД

41-79-84

2-а п’ятниця місяця

З 13-00 до 15-00

18

Власенко Ірина

Іванівна

Акушер-гінеколог

Зав. жіночою консультацією

41-61-40

3-я п’ятниця місяця

З 13-00 до 15-00

 

 

 

 

 

 



Создан 25 мая 2016